Zes finalisten Totaal Talent bekend

geplaatst in: Nieuws | 0

Wat was het Totaal Talent vandaag een leuke dag! Onder begeleiding van topcoaches Marten Luiten, Romy van Dijk-Froma, Maxime Osse en Jade Reinders kregen 25 ruiters tussen de 14 & 25 jaar oud de kans om diverse trainingen te volgen. Zaterdag mogen de zes finalisten in actie komen om kans te maken op een les van Marten Luiten en een sessie bij Romy van Dijk-Froma over de optimale voorbereiding voor een wedstrijd.

Marten Luiten Totaal Talent NK Dressuur 2023 © DigiShots
Totaal Talent NK Dressuur 2023 © DigiShots

De ruiters werden niet alleen beoordeeld op hun prestaties, ook de coachbaarheid en de harmonie is meegenomen bij de dressuurtraining. Naast dressuurtraining kregen de deelnemers een social media training, mentale coaching en werd hun ruiterfitheid uitgedaagd. De zes finalisten zijn (op willekeurige volgorde):
Zajenn Gorissen – Duncan
Iris van den Bosch – Dark Pride
Nikki Smeman – Kardashian
Zoë Zwiggelaar – Navaah Odelien
Noa Ackermans – Lavita
Tamara Vos – Notre Dame

Zoe Zwiggelaar – Navaah Odelien Totaal Talent NK Dressuur 2023 © DigiShots

Wie het meest complete Totaal Talent van 2023 wordt, is zaterdag bekend. Bekijk de video voor een leuke sfeerimpressie.