Young Rider Marten Luiten bovenaan in eerste onderdeel

geplaatst in: Nieuws | 0

Marten Luiten, regerend Nederlands kampioen bij de Young Riders, heeft de eerste stap gezet richting prolongatie van zijn titel. Vorig jaar won Marten met Fynona (v. Ampère), waarmee hij later vandaag deelneemt aan het NK U25. In het eerste onderdeel bij de Young Riders reed hij Killer (v. George Clooney) met 71,471% naar de hoogste score.

Robin Heiden deed weinig onder voor Marten Luiten. Met Gasmonkey (v. Tuschinski) noteerde de amazone het tweede resultaat van 71,128%. Shanna Baars en Farzana G (v. Ampère) volgden als derde. Hun proef werd beloond met 70,833%.

Uitslag

Marten Luiten – Killer NK Dressuur 2022 © DigiShots
Robin Heiden – Gasmonkey NK Dressuur 2022 © DigiShots
Shanna Baars – Farzana G NK Dressuur 2022 © DigiShots