Veerle van Hof bovenaan in eerste pony-observatie

geplaatst in: Nieuws | 0

Op het NK Dressuur stond vandaag een pony-rubriek op het programma. Weliswaar geen kampioenschap maar wel een belangrijke wedstrijd, deze geldt namelijk als observatie voor het Europees kampioenschap later dit jaar. Veerle van Hof was met afstand de beste. Zij reed Equine Parks Xander (v. Orchard Boginov) in de landenproef naar de hoogste score van 74,613%.

Morgan Walraven werd tweede. Haar proef met Devill’s Kiss Naoni (v. Don Cremello du Bois) werd door de juryleden beloond met 71,857%. Maddy Dijkshoorn en Boogie de L’Aube (v. FS Don’t Worry) werden derde met 71,333%. De vierde combinatie die boven de 70% scoorde was Bridget Lock met Nespresso (v. FS Numero Uno) met 70,048%.

Morgen staat het tweede deel van de observatie op het programma. Dan wordt de individuele proef verreden.

Uitslag

Veerle van Hof – Equine Parks Xander NK Dressuur 2022 © DigiShots
Morgan Walraven – Devil’s Kiss Naoni NK Dressuur 2022 © DigiShots
Maddy Dijkshoorn – Boogie de L’Aube NK Dressuur 2022 © DigiShots