Tessa Baaijens-van de Vrie wint kleine finale para-dressuur

geplaatst in: Nieuws | 0

Op de tweede dag van het NK Dressuur heeft Tessa Baaijens-van de Vrie de kleine finale van de para-dressuur gewonnen. Met haar paard Happy Grace kreeg ze een jurywaardering van 71.951% en schreef daarmee de Provincie Gelderland prijs op haar naam.

Het jurytrio bestond uit Hanneke Gerritsen, Jacques van der Harst en de Duitser Jan Holger Holtschmit. De verschillen waren klein met de top vier die boven de 70 procent scoorde. Britney de Jong eindigde als tweede met Fleetwood Mac (71.508%). Neel Schakel-van Klei eindigde als derde met Edison, waarmee ze enkele weken geleden goed scoorde in Waregem.

Frank Hosmar start morgen in de finale met Alphaville. Met Guetta reed de routinier uit Haarle in de kleine finale naar vierde plaats.

Morgenmiddag om 13.00 uur is de finale van het NK Para Dressuur met de Kรผr op Muziek en tien combinaties op de startlijst.

Klik hier voor de volledige uitslag van de kleine finale para dressuur.

Tessa Baaijens – van de Vries – Happy Grace NK Dressuur 2022 ยฉ DigiShots
Neel Schakel-van Klei – Edison NK Dressuur 2022 ยฉ DigiShots
Britney de Jong – Fleetwood Mac NK Dressuur 2022 ยฉ DigiShots