Sanne Voets en Demantur RS2 N.O.P. nemen koppositie in

geplaatst in: Nieuws | 0

Sanne Voets is sterk begonnen aan het Nederlands Kampioenschap Paradressuur. Met Demantur RS2 N.O.P. (v. Vivaldi) reed de amazone vandaag in het eerste onderdeel naar een score van 74,675%. Ze wist al eerder driemaal Nederlands Kampioen te worden en lijkt goed op weg naar een volgende medaille.

In de tussenstand van het NK Paradressuur volgt het toppaard Alphaville N.O.P. (v.Sandreo) van Frank Hosmar op de tweede plaats. Het was de rentree van dit duo na de Paralympische Spelen. Met één procent minder dan Voets, 73.674%, volgt Hosmar haar op de hielen in de titelstrijd. Met zijn tweede paard Guetta (v.Sandreo) staat hij voorlopig vierde na een score van 73.186%. Maud de Reu behaalde een score van 73.382% met haar Webron N.O.P. (v.Sir Sinclair) en staat voorlopig derde.

Morgen vindt de kleine finale plaats voor de Paradressuur, gevolgd door de kür op muziek op zondag. Daarna is bekend wie de Nederlands kampioen 2022 wordt.

Uitslag

Sanne Voets – Demantur RS2 N.O.P. NK Dressuur 2022 © DigiShots
Frank Hosmar – Alphaville NOP NK Dressuur 2022 © DigiShots
Maud de Reu – Webron NOP NK Dressuur 2022 © DigiShots