NK Showsterren!

geplaatst in: Nieuws | 0

Zondag 16 april 2023 is het weer zo ver! Het NK Show Sterren wordt verreden bij Manege de Nieuwe Heuvel in Lunteren.

Samen dressuur rijden in je eigen gekozen magische wereld. Samen met een andere ruiter rijd je een Pas de Deux kรผr op muziek. De juryleden zijn niemand minder dan Fleur Klapdeur en Febe van Zwambagt! Zij beoordelen niet alleen de proef die gereden wordt, maar vooral de kledingkeuze, muziek en originaliteit. Je wedstrijdtenue en een mooie dressuurproef rijden zijn deze keer dus niet genoeg. De jury wil zich graag in een andere wereld wanen! Ga jij de jury verrassen?

โ€œIk verheug me nu al op al die creativiteitโ€, aldus Fleur Klapdeur!

Ben jij tussen de 6 & 13 jaar oud en wil je meedoen. Klik dan snel op onderstaande link.

Naast de prachtige uitvoeringen kan er door alle kinderen meegedaan worden aan de Bingo, er kan geknutseld worden en de bar is open voor een hapje en een drankje.

Voor meer informatie: https://www.nk-dressuur.nl/showsterren/