Nicky Snijder winnaar kleine finale Lichte Tour

geplaatst in: Nieuws | 0

Nicky Snijder won vanochtend de kleine finale van de RS2 Dressage Lichte Tour op het NK Dressuur. In ring 2 reed de stalruiter van Stal Stouwehof de talentvolle ruin Jongleur STH naar een mooie score van 71.128%. Daarmee waren ze de enige in de wedstrijd die de 70-procentgrens overgingen.

Jongleur STH is door de familie Nekeman, eigenaar van Stal Stouwehof, gefokt. De zoon van Expression en de merrie Belle Vurona (Furst Heinrich x Negro) hoort al jaren bij de beste paarden van zijn jaargang.

Saskia Poel behaalde de tweede plaats met de fraaie Hero-K (Charmeur x Silvano N), zij scoorden 69.118%. De derde plaats was voor Dominique Fillion en The Boss, zij kwamen tot 69.069%.

Klik hier voor de volledige uitslag

Nicky Snijder – Identity STH NK Dressuur 2022 ยฉ DigiShots