Kleurrijke voorselectie van de viertallencompetitie

geplaatst in: Nieuws | 0

Afgelopen zondag 21 april vond de eerste editie van de viertallencompetitie plaats bij manege de Nieuwe Heuvel in Lunteren, deze diende als de voorselectie voor het NK Dressuur. Dertien enthousiaste teams streden mee voor een plaats in de finale op 25 mei in de hoofdpiste van het NK Dressuur. Deze viertallencompetitie onderscheid zich van andere, want er was aan het protocol een extra punt toegevoegd voor originaliteit. De leukste, vrolijkste en mooiste creaties kwamen voorbij. Niet alleen de deelnemers konden een prijs winnen, maar ook de supporters konden strijden voor de aanmoedigingsprijs. Samen met het cijfer voor originaliteit en de enthousiaste fans, maakte ze kans op 25 toegangskaarten. Deze prijs werd gewonnen door de supporters van de Dancing Queens.

De vijf teams die zich hebben gekwalificeerd voor de finale op 25 mei zijn:

1: Queens
2: Kรกnnone
3: Bubblicious
4: Hurricanes
5: Blue Diamonds  

Wij als organisatie hebben genoten en willen alle deelnemers en supporters bedanken!