Hans Peter Minderhoud en Invictus winnen Roelofsen Horse Trucks Grand Prix Special

geplaatst in: Nieuws | 0

Hans Peter Minderhoud en Invictus wonnen zondagochtend de kleine finale van de Roelofsen Horse Trucks Zware Tour, de Grand Prix Special. In ring 2 waardeerden de juryleden de proef met 72.163 procent. Een mooie opsteker voor de routinier uit Oosterbeek, nadat hij gisteren in de Grand Prix moest opgeven met zijn nog onervaren Invictus.

Dominque Filion reed de KWPN-hengst Dettori naar de tweede plaats met een geringe achterstand op Minderhoud (72.057%). Maarten van der Heijden plaatste de combinatie bovenaan. Hans Peter stond op 1 bij zijn collegaโ€™s Mascha Reijs en Francis Verbeek-van Rooij.

Yessin Rahmouni en de hengst All at Once, de vader van Jatilinda waarmee Lara van Nek zilver won bij de junioren, eindigden op de derde plaats met 71.170%. Ook de nummers 4 en 5 scoorden boven de 70 procent: Lynne Maas met Eastpoint (70.957%) en Nars Gottmer met Goldenboy Vinckenburgh (70.674%).

Klik hier voor alle uitslagen