Diverse extra’s tijdens het NK Dressuur!

geplaatst in: Nieuws | 0

Tijdens het NK Dressuur is er naast topsport nog veel meer te beleven!

Donderdag wordt Train samen naar de Top gepresenteerd.
Is paardrijden ook jouw passie?
En doe je er alles aan om op wedstrijd het beste van jullie samenwerking te laten zien, maar kan het altijd beter?
Meld je dan nu aan voor Train samen naar de Top.
Een trainingsdag onder begeleiding van Romy van Dijk-Froma, Marten Luiten en Jade Reinders.

Informatie & aanmelden

Vrijdag Finale FPG
Ruiters met een verstandelijke of fysieke beperking nemen deel aan de  finale van de competitie van Federatie Paardrijden Gehandicapten (FPG) Om te kwalificeren voor de finale dienden de deelnemers op de aangesloten manege een proef te filmen. Op basis daarvan worden de finalisten geselecteerd.

Zaterdag
Finale viertallen Kür op muziek. De vijf hoogst geplaatste viertallen van zondag 21 april strijden om de ere titel.
’s Middags zal Romy Romy van Dijk-Froma samen met drie deelnemers van Train samen naar de Top een clinic verzorgen over doelen stellen, de juiste focus en hoe je omgaat met wedstrijdspanning.

Kortingsacties!
Op vrijdag 24 mei geldt een KNHS Ledenkorting. Ieder KNHS-lid kan een kaart voor vrijdag 24 mei bestellen voor slechts € 5,- + servicekosten. Voor zaterdag 25 mei is er groepskorting beschikbaar: wanneer je 10 kaarten of meer koopt krijg je 50% korting op alle kaarten. Alle kortingsacties zijn enkel geldig op de tribunekaarten en promenadekaarten, niet op VIP en Superseats.