Dinja van Liere aan de leiding in Lichte Tour

geplaatst in: Nieuws | 0

Dinja van Liere is goed in vorm op het NK Dressuur. Na de tweede plaats met Lowlands in het eerste onderdeel van het ZZ-Zwaar was de amazone de beste in de RS2 Dressage prijs, het eerste onderdeel van het Lichte Tour kampioenschap. In de Prix St. Georges reed Van Liere de achtjarige ruin Vita di Lusso (v. Vitalis), waarmee ze ook al mooie internationale successen behaalde, naar de winnende score van 75,882%.

Ook Kirsten Brouwer is goed op dreef. Na haar winnende rit eerder vandaag met Lightning Star in het eerste onderdeel van het ZZ-Zwaar, werd ze tweede in de Prix St. Georges. Haarย  met proef met Jack Daniels (v. Electron) werd beloond met 73,382%.

Dinja van Liere – Vita di Lusso NK Dressuur 2023 ยฉ DigiShots

Sterke groep
De derde combinatie die in deze sterke groep over de 73% ging was Renate van Uytert-van Vliet met de hengst Just Wimphof (v. De Niro). Zij scoorden 73,039%. Jonna Schelstraete en Ironman (v. Ferro) sloten met 72,941% aan op de vierde plaats. De top vijf werd compleet gemaakt door Dominique Filion en The Boss (v. Boston) met 72,598%.

Uitslag