Bart Veeze wint eerste onderdeel Lichte Tour

geplaatst in: Nieuws | 0

Bart Veeze is sterk begonnen aan het KNHS Kampioenschap Lichte Tour, presented by RS2 Dressage. Met de hengst Imposantos (v. Wynton) reed hij in het eerste onderdeel, de Prix St. Georges, de hoogste score van 75,098% bijeen. Maar de scores in de top liggen dicht bij elkaar en het gaat morgen spannend worden in de finale.

Op iets meer dan een half procent achterstand staat Dominique Filion. Haar debuut met Dettori (v. Desperado N.O.P.) werd door de juryleden beloond met 74,510% en de tweede plaats. Op drie nog een debutant: Syrakus (v. Sezuan) met Hans Peter Minderhoud. Zij kregen 74,167%. Renate van Uytert en In Style (v. Eye Catcher), die vorig jaar de gouden medaille wonnen in het ZZ-Zwaar, volgden met 73,677% op de vierde plek.

Boven de 72%
Verder scoorden in deze sterke rubriek nog tweede combinaties boven de 72%. Dat zijn Seth Boschman met Flora de Mariposa RS2 OLD (v. Fรผrstenball) met 72,647% en Anouk Ivits met Iris (v. Lord Leatherdale) met 72,255%.

Uitslag

Bart Veeze – Imposantos NK Dressuur 2022 ยฉ DigiShots
Dominique Fillion – Dettori NK Dressuur 2022 ยฉ DigiShots
Hans Peter Minderhoud – Syrakus NK Dressuur 2022 ยฉ DigiShots