Startlijsten 2022

Klik hier voor de uitslagen van 2021

 *Wijzigingen voorbehouden*

 
 

 

 

Woensdag 4 mei 2022

Hoofdpiste

11.00 uur Tweede selectie & training WK Jonge Dressuurpaarden Ermelo 

19.30 uur Einde programma

Piste 2

11.00 uur EFO Totaal Talent 

16.30 uur Einde programma

 

Donderdag 5 mei 2022

Hoofdpiste

12.00 uur Plospan Young Riders 1e onderdeel 

15.00 uur PrimeVal U25 1e onderdeel

17.00 uur Provincie Gelderland Para Dressuur 1e onderdeel

19.30 uur Einde programma

Piste 2

12.00 uur TopFit Horseshop Children 1e onderdeel

13.50 uur Redsware Junioren 1e onderdeel

18.00 uur Einde programma

 

Vrijdag 6 mei 2022

Hoofdpiste

08.30 uur Finale TopFit Horseshop Children 2e onderdeel

10.15 uur Finale Redsware Junioren kür op muziek 

12.00 uur Finale Plospan Young Riders kür op muziek

13:45 uur Finale PrimeVal U25 kür op muziek 

15:30 uur Finale EFO Totaal Talent

16:00 uur Clinics met Rieky Young & John Thijssen, Tristan Tucker,
                Feather Light Horsemanship, Yvet Blokesch

18.30 uur Einde programma

Piste 2

08.00 uur Redsware Junioren kleine finale

10.00 uur Plospan Young Riders kleine finale

11.45 uur PrimeVal U25 kleine finale

12.30 uur Provincie Gelderland Para Dressuur kleine finale

14.20 uur Rosa Collection Pony’s 1e onderdeel

18.00 uur Einde programma

 

Zaterdag 7 mei 2022

Hoofdpiste

08.00 uur RS² Dressage Lichte Tour 1e onderdeel

12.50 uur Finale Provincie Gelderland Para Dressuur kür op muziek

15.30 uur Roelofsen Horsetrucks Zware Tour 1e onderdeel Grand Prix

20.00 uur Einde programma

Piste 2

08.00 uur Rosa Collection Pony’s 2e onderdeel

11:45 uur SeBo Interior & Equipage ZZ-Zwaar 1e onderdeel

15.00 uur Finale FPG 

19.00 uur Einde programma

 

Zondag 8 mei 2022

Hoofdpiste

09.30 uur Finale SeBo Interior & Equipage ZZ-Zwaar kür op muziek

12.00 uur Finale RS² Dressage Lichte Tour kür op muziek

14.30 uur Finale Roelofsen Horsetrucks Zware Tour kür op muziek

17.30 uur Einde programma

Piste 2

08.00 uur RS² Dressage Lichte Tour kleine finale

11.30 uur Roelofsen Horsetrucks Zware Tour kleine finale Grand Prix Special

14.45 uur SeBo Interior & Equipage  ZZ-Zwaar kleine finale

16.00 uur Einde programma

 

*Wijzigingen voorbehouden*