Nieuw! Zoektocht naar dressuurtalent 2019

geplaatst in: Nieuws | 0

Ben jij hét aanstormend dressuurtalent van 2019? Geef je dan op voor de nieuwe competitie tijdens het NK Dressuur Gelderland, EFO Totaal Talent!

Op donderdag 23 mei wordt tijdens het NK Dressuur Gelderland een nieuwe competitie verreden, EFO Totaal Talent. Tijdens deze competitie krijg je intensieve begeleiding in samenwerking met een aantal bekende YouTube kanalen van Go Social Talents en grote namen uit de dressuurwereld, te weten: Emmelie Scholtens, Laurens van Lieren, Danielle van Mierlo en Jade Reinders. De zes beste deelnemers mogen deelnemen aan de finale op zaterdag 25 mei!

Ben jij 14 jaar of ouder en rijd je wedstrijden in de klasse B t/m M2 dan kun jij je met je paard/ pony inschrijven voor deze competitie!

Klik hier voor meer informatie.