Young riders: Esmée Donkers aan de leiding

geplaatst in: Nieuws | 0

Het regende vanmiddag pijpenstelen in Ermelo. Maar dat weerhield Esmée Donkers en haar tienjarige merrie Chaina er niet van om de leiding te nemen in het Nederlands kampioenschap Young riders. Vorig jaar werd de combinatie nog zesde bij de junioren en afgelopen winter werden ze vierde tijdens hun debuut in het KNHS Indoorkampioenschap Young riders. De 19-jarige amazone uit Venhorst reed met Chaina naar 73,421%. Met haar andere troef Zaffier werd ze ook nog eens vierde met 69,105%. De kür op muziek wordt zondag verreden.

Uitslag eerste onderdeel NK Young riders, V2 Facility Prijs
1) Esmée Donkers met Chaina, 73,421%
2) Jasmien de Koeyer met Esperanza, 71,368%
3) Bo Oudhof met Colt Sollenburg, 69,237%

Bekijk alle uitslagen

Livestream ClipMyHorse

Foto: Digishots