Winnaars kleine finales Junioren en Young riders

geplaatst in: Nieuws | 0

Het was een drukke zondag voor Lissanne Zoutendijk.  Vanmorgen won de amazone uit St. Willebrord met Kostendrukkers Ringo Star het NK Dressuur Junioren. Vervolgens reed ze met haar tweede paard Kostendrukkers Watteau de kleine finale, die ze overtuigend won. “Ik zat er vijf minuutjes later op dan gepland, maar het ging precies,” zegt de winnares achteraf.

Carlijn Hubert werd tweede met Romeo.  “Vandaag reed ik er meer aan, het ging echt beter dan in de eerste proef. Dit is mijn laatste jaar bij de Junioren, daarna maak ik de overstap naar de Young riders, dus dit is een mooie afsluiting.”

Bij de Young riders ging de winst in de kleine finale naar Marjan Hooge met Jive. Emma van der Kraaij eindigde als tweede in de Triply V Prijs met het paard Liepbling.

Foto: Digishots