Wim Ernes Memorial voor Chris Haazen

geplaatst in: Nieuws | 0
Wim Ernes
Nederlands Kampioenschap 2017
© DigiShots

De organisatie van het NK Dressuur, V2Facility, heeft de Wim Ernes Memorial in het leven geroepen. Een onderscheiding die wordt uitgereikt aan een bijzonder persoon in de hippische sport, die net als Wim, samenwerking, harmonie, verbinding en het delen van kennis hoog in het vaandel heeft staan. De eerste Memorial werd op de slotdag van het NK door Maud, de dochter van Wim Ernes, uitgereikt aan Chris Haazen.  Over Haazen vertelt de commissie die zorg draagt voor de verkiezing:  “Deze persoon draagt zijn grote kennis in de dressuur niet alleen uit in de reguliere sport, maar zet zich al jarenlang in voor het trainen en begeleiden van grote namen in de paradressuur. Het is bijzonder als men zo graag kennis deelt met andere disciplines. Chris heeft zich als dressuurtrainer aan de zijde van zijn vrouw Jeannette Haazen het afgelopen jaar bijzonder gemanifesteerd, want deze amazone knokte zich onder zijn deskundige leiding, na jarenlange afwezigheid weer terug naar het hoogste niveau: het Nederlandse kader!”

Foto, Digishots