Website NK Dressuur online!

geplaatst in: Nieuws | 0

Vanaf vandaag staat de website van de Nederlandse outdoor dressuur kampioenschappen online. Het NK Dressuur vindt dit jaar plaats van 17 t/m 19 juli op het KNHS-centrum in Ermelo.

De website van het evenement biedt alle benodigde informatie voor de bezoeker, de deelnemer en de zakelijke klant. Informatie over de ticketverkoop en het vraagprogramma zal later deze maand worden toegevoegd. Ga naar www.nk-dressuur.nl om de website te bekijken.

De Facebook-pagina, die eerder deze maand al online ging, is erg populair. De pagina ontving in een recordtijd bijna 500 likes. Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws over het NK Dressuur, zoals programma-informatie, ticket verkoop? Like dan de Facebook-pagina www.facebook.com/nkdressuurermelo en bezoek onze website.

De website is door Equine MERC ontwikkeld in samenwerking met V2 Facility. Het NK Dressuur wordt dit jaar voor het eerst in Ermelo gehouden worden en wordt georganiseerd door V2 Facility.

NK Dressuur

17 t/m 19 juli 2015
KNHS-centrum
De Beek 125, Ermelo