U25: Anne Meulendijks aan kop

geplaatst in: Nieuws | 0
Anne Meulendijks – MDH Avanti, NK Dressuur 2017 © DigiShots

Vorig jaar werd Anne Meulendijks voor het eerste Nederlands kampioen U25. Prolongeert ze haar titel dit jaar? Ze is goed op weg, want de amazone uit Heeze schreef vanmorgen met haar troef MDH Avanti het eerste onderdeel van het kampioenschap al op naam. Denise Nekeman, vorig jaar nog vijfde in Ermelo, staat na het rijden van de Grand Prix 16-25 op ruim een procent achter Meulendijks. Met Boston STH werd de Denise afgelopen winter nog KNHS Indoorkampioen U25. Beide amazones zijn flink aan elkaar gewaagd, dus dat belooft een spannende strijd in de ontknoping met de kür op muziek as zondagmiddag.

Uitslag NK U25, eerste onderdeel – NAF Five Star Superflex Prijs
1) Anne Meulendijks met MDH Avanti, 74,395%
2) Denise Nekeman met Boston STH, 73,256%
3) Jeanine Nieuwenhuis met TC Athene, 72,349%

Bekijk alle uitslagen

Livestream ClipMyHorse