Team Custom Zadels zetten Onori Team Challenge naar hun hand

geplaatst in: Nieuws | 0

De Onori Team Challenge is uitgelopen op een klinkende zege voor het team Custom Zadels. Het drietal kwam tot een eindtotaal van 206,23 en hield daarmee team A-CaDeMY duidelijk achter zich (201,754). Twee ruiters van het winnende team doorbraken als enigen de barrière van 70%, dit gold voor Mascha van Es met Hupadoeska pb (klasse Z1) en voor Saskia van Es met haar in Ermelo zo vaak succesvolle Italo (klasse Z2). Het team werd compleet gemaakt door Astrid Langeberg met Grande Ville (ZZ-Licht).

Tijdens de Onori Team Challenge namen verschillende teams bestaande uit drie ruiters, uitkomend in de klasse Z1, Z2 of ZZ-Licht, het tegen elkaar op. Een team kon daarmee bestaan uit een mix van de verschillende landelijke dressuurklassen, maar mocht ook uit drie ruiters bestaan die allen in dezelfde klasse uitkomen. Deze Team Challenge maakte onderdeel uit van het bijzonder gevarieerde programma op het NK Dressuur Gelderland, dat naast alle kampioenschappen ook ruimte bood aan een talentenwedstrijd, wedstrijden met Friese paarden en een symposium over topsport en voeding.