Sterk optreden brengt Daphne van Peperstraten en Greenpoint’s Cupido zege

geplaatst in: Nieuws | 0

Daphne van Peperstraten en Greenpoint’s Cupido (v. Johnson, foto) toonden op de openingsdag van het NK Dressuur Gelderland op het juiste moment hun vorm. Het duo won met overtuiging het eerste onderdeel in de strijd om de Nederlandse titel bij de Young Riders en eindigde met een topscore van 75,21%. Van Peperstraten en Cupido, de aftredende kampioenen bij de Junioren, kregen van alle vijf juryleden de eerste plaats toebedeeld in dit door SeBo ondersteunde kampioenschap. Net als bij de Juniorenstrijd in 2018 kwam dit keer het meeste weerwerk van Thalia Rockx met de ervaren Verdi de la Fazenda (v. Florett As). Het lid van het KNHS Talentteam kwam in de landenproef uit op een knap percentage van 72,74. Vrij kort daarachter eindigde Zoë Kuintjes met Primeval Brittsion (v. Sir Donnerhall, 71,91%).

De top zes van vandaag gaan we zondag (aanvang 11:30 uur) terugzien voor de ontknoping in de kür op muziek. Op zaterdag (aanvang 8:30 uur) staat voor de overige deelnemers de individuele proef in de kleine finale op het programma.

Klik hier voor de uitslag van de Young Riders landenproef.