Elf zesjarigen naar finale KNHS-Pavo WK-selectie

geplaatst in: Nieuws | 0

Decor Ferdinand beste zesjarige in halve finale KNHS-Pavo WK-selectie De dekhengsten maakten de dienst uit in de vanmiddag in Ermelo verreden halve finale van de KNHS-Pavo WK-selectie voor jonge dressuurpaarden. De hoogste score van 85.40 was voor Decor Ferdinant (v. Vivaldi), gereden door Mirelle van Kemenade-Witlox, gevolgd door Foreign Affair (v. Rock Forever) met Malin Nilson, Four Legends (v. Wynton) onder Marieke van der Putten en Five Star met Kirsten Brouwer. Elf paarden mogen zaterdag van start in de finale, aangezien twee paarden met een gelijk aantal punten op plaats tien eindigden.

Geselecteerd voor de finale van de KNHS-Pavo WK-selectie voor jonge dressuurpaarden:

 1. Decor Ferdinand (v. Vivaldi), Mirelle van Kemenade-Witlox, 85.40
 2. Foreign Affair (v. Rock Forever), Malin Nilson, 84.60
 3. Four Legends (v. Wynton), Marieke van der Putten, 83.60
 4. Five Star (v. Amazing Star), Kirsten Brouwer, 83.00
 5. Ferrero (v. Rhodium), Jennifer Sekreve, 82.60
 6. Flanell (v. Apache), Veronique Roerink, 82.40
 7. Fossbury (v. Ampère), Carlijn Vaessen, 81.00
 8. President’s First Apple (v. Vivaldi), Patrick van der Meer, 80.20
 9. Fallatijn (v. Vivaldi), Theo Hanzon, 79.40
 10. Forty (v. UB40), Jennifer Sekreve, 78.20
 11. Fatal Attraction (v. Vivaldo), Saskia Maertens, 78.20

Van Kemenade Witlox M-Decor Ferdinand-ERME16L74909 kopie?ren