Programmawijziging NK Dressuur

geplaatst in: Nieuws | 0

Het NK Dressuur staat op de kalender van 3 t/m 6 juni. De versoepelingen waar op gehoopt was door het verzetten van het NK zijn helaas niet uitgekomen. Door het wedstrijdverbod is het voor combinaties in de klasse ZZ-zwaar en Lichte Tour bijna onmogelijk om de juiste percentages te behalen voor het NK Dressuur. Daardoor kunnen de KNHS kampioenschappen ZZ-zwaar en Lichte Tour dit jaar niet verreden worden tijdens het NK Dressuur.

De titelstrijd en tevens observaties voor diverse uitzendingen voor de Children, Junioren, Young Riders, U25, Para-dressuur en Senioren zal plaats vinden van vrijdag 4 t/m zondag 6 juni. De observatie voor de ponyโ€™s die belangrijk is voor het Europees Kampioenschap zal ook tijdens deze dagen verreden worden.

Het is spijtig dat de KNHS Kampioenschappen niet verreden kunnen worden. Echter zullen we er alles aan doen om toch een mooi Nederlands kampioenschap te organiseren!

De inschrijvingen gaan vrijdag 14 mei open.
Of bezoekers zijn toegestaan doormiddel van testbewijzen zal volgende week bekend worden.

Het programma is hier te vinden.