Programma aangevuld met spetterende clinicmiddag en talentenrubriek

geplaatst in: Nieuws | 0

Naast de zes Nederlands Kampioenschappen, twee KNHS Kampioenschappen en pony observatie is er tijdens deze editie nog veel meer te beleven.

Zo zal op woensdag de selectie voor de WK Jonge Dressuurpaarden plaatsvinden en tevens zal er in de voorronden van Totaal Talent gestreden worden voor een plaats in de finale. Totaal Talent is voor ruiters tussen de 14 en 25 jaar die uitkomen in de klasse B t/m M2. Rijden, ruiterfitheid, mentale training en vlog training komen aan bod tijdens Totaal Talent.

Zaterdag worden de eerste onderdelen van de klasse ZZ-Zwaar, Lichte Tour en Zware Tour gereden. Tevens zal de Finale van de Para Dressuur plaatsvinden in de Hoofdpiste. Piste 2 zal het decor zijn van de Finale Stichting paardrijden gehandicapten.

Aangevuld met een uitgebreid strodorp is er genoeg te beleven tijdens de mei vakantie op het Nationaal Hippisch Centrum in Ermelo.