Para-dressuur: Favoriet Sanne Voets scoort in eerste onderdeel

geplaatst in: Nieuws | 0

Paralympisch kampioene Sanne Voets gaat na het eerste onderdeel van het NK Para-dressuur aan de leiding. Met Demantur scoorde de amazone uit Berghem 75,878% in Grade 4. “Gouden Demantur ging echt geweldig, morgen lekker genieten van onze Armin-kür!”

Frank Hosmar en Alphaville N.O.P. reden mee in Grade 5 in de Provincie Gelderland Prijs en staan voorlopig tweede met een score van 74,405%. Lotte Krijnsen en Rosenstolz behaalde 70,537% en bezet daarmee de derde plek in het klassement. Zaterdagmiddag is de finale van het NK Para-dressuur. De uitslagen van alle deelnemers in Grade 2 t/m 5 worden bij elkaar opgeteld voor de kampioenstitel.

Ook voor de para-dressuurruiters geldt het NK als laatste observatiewedstrijd voor het EK dat van 21 tot en met 27 augustus in Gothenburg verreden wordt. Bondscoach Joyce Heuitink maakt het EK-team zondagmiddag tijdens de persconferentie bekend.

Uitslag eerste onderdeel NK Para-dressuur, Provincie Gelderland Prijs
1) Sanne Voets (Grade 4) met Demantur, 75,878%
2) Frank Hosmar (Grade 5) met Alphaville N.O.P., 74,405%
3) Lotte Krijnsen (Grade 4) met Rosenstolz, 70,537%

Bekijk alle uitslagen

Livestream ClipMyHorse

Foto: Digishots