Ook kleine finale prooi voor Nicole van den Dulk

geplaatst in: Nieuws | 0

Nicole den Dulk pakte vrijdag met Fifty Fifty de winst in het eerste onderdeel van NK Para-dressuur. Zaterdag won de amazone met een score van 72,60% en haar tweede paard Wallace (v.Future) ook de kleine finale om de Provincie Gelderland Prijs. “Dit is voor Wallace een mooi slot van het NK. Gisteren had ik wat last van spanning. Vandaag in de hoofdring was dat minder.”

Zondag start Nicole met Fifty Fifty in de kur op muziek, de finale van het NK. “Die zit in een flow. Laatst in Uberhernn reed ik een topscore in de 76%. Maar mijn doel voor morgen is gewoon lekker rijden, en een plek in de top drie.” Den Dulk komt uit in Grade 1B en het eindklassement wordt dit jaar opgemaakt uit alle Grades. “Het wordt een uitdaging om een kur in Grade IV te ovetreffen, maar dat maakt de strijd ook spannender.”

Rabo Talententeamlid Daphne Meulenbroek, die met Zazia (v.Radisson) uitkomt in Grade IV, eindigde als tweede in de kleine finale met 69,41% in de Team Test.

Kijk voor alle uitslagen op www.nk-dressuur.nl/programma

Foto: Digishots