NK Para-dressuur: Rixt van der Horst wint kleine finale

geplaatst in: Nieuws | 0

In de kleine finale van het NK Para-dressuur ging de winst naar Rixt van der Horst met Uniek N.O.P. “Het ging heel goed. Gisteren, in het eerste onderdeel van het NK, was ik een beetje teleurgesteld over de score. Vandaag had ik wel een beter gevoel. Natuurlijk houd je kleine dingetjes die beter kunnen, maar ik heb lekker gereden.”

Zondag start de Friese para-dressuuramazone met haar andere troef Caraat in de finale van het NK Para-dressuur. “Morgen rijd ik mijn nieuwe kür, best spannend. Ik heb hem woensdag gekregen en pas een keer geoefend.” De muziek houdt ze graag als verrassing. “Net als mijn andere kür is deze gemaakt door Jacqueline Vriese en ik vind hem heel mooi geworden!”

Uitslag kleine finale NK Para-dressuur (zaterdag):

  1. Rixt Van der Horst met Uniek N.O.P. (71.275%)
  2. Nicole Den Dulk met Bubbles (69.333%)
  3. Marin Haentjens met Kirkels Dorus-tetti (62.817%)

Van der Horst R-Uniek NOP-ERME16L817033 kopiëren