NK Dressuur in Passe Partout op H&C TV

geplaatst in: Nieuws | 0

Tijdens het NK Dressuur was Horse & Country TV aanwezig voor de opnames van hun maandelijkse televisieprogramma Passe Partout. In Passe Partout nemen ze iedere maand een evenement onder de loep en nemen ze een kijkje achter de schermen. Zo ook bij ons!

In de aflevering praat presentatrice Daisy van Nieuwkasteele met organisator Bas Verhoeven over de doelen die zijn bedrijf gesteld heeft voor de organisatie van dit evenement. Ze spreekt met directeur KWPN Johan Knaap over o.a. het selectietraject van het WK jonge dressuurpaarden. Met Chef d’ Èquipe Jan Heidema over het WK in Verden en de afgevaardigde selectie van dit jaar. Maar natuurlijk ook ambassadeur Diederik van Silfhout die maar liefst drie paarden in het Olympisch kader heeft! Wederom een erg leuke aflevering die je zeker als dressuurliefhebber niet mag missen!

Passe Partout: NK Dressuur wordt uitgezonden op maandag 3 augustus om 20.30 uur op Horse & Country TV.