Marten Luiten en Fynona zetten eerste stap naar Nederlandse titel Junioren

geplaatst in: Nieuws | 0

Net als bij de eerder verreden rubrieken voor Children en Young Riders stond bij de Junioren een combinatie unaniem op plek 1 bij alle juryleden. Dit keer betrof het Marten Luiten. Hij reed zijn succesmerrie Fynona (v. Ampère, foto) naar een ijzersterke score van 74,85% en zette daarmee een duidelijke stap op weg naar verbetering van zijn bronzen resultaat in 2018.

Plek twee kwam op naam van Micky Schelstraete, net als Luiten deel uitmakend van het A-kader van bondscoach Monique Peutz. De nog maar veertienjarige Schelstraete eindigde met haar Grand-Charmeur (v. Apache) op 71,52% en wordt daarmee op de huid gezeten door Sanne van der Pols met Excellentie (v. Don Schufro, 71,06%).

De strijd om het door Kaak Event Rent gesponsorde Nederlandse Kampioenschap bij de Junioren krijgt een vervolg op zaterdag. De top zes van de landenproef zien we terug in de kür op muziek (aanvang 18:10 uur), de overige deelnemers rijden de individuele proef in de kleine finale (aanvang 12:00 uur).

Klik hier voor de uitslag van de landenproef Junioren.