Lara van Nek en Amazing Comeback openen met winst bij de Children

geplaatst in: Nieuws | 0

Zojuist beten de jonge deelnemers in de Children-rubriek het spits af tijdens het NK Dressuur Gelderland 2019. De strijd om de nationale titel, ondersteund door LeMieux & Ruitersport Den Besten, is nog maar halverwege, maar bovenin het klassement tekent zich al een en ander af. De zege in dit eerste onderdeel, de landenproef, kwam op naam van Lara van Nek met haar fantastische merrie Amazing Comeback (v. Negro, foto). De 14-jarige amazone stond bij de drie juryleden unaniem op plek 1 en realiseerde een geweldig percentage van 76,28%. En hoewel de eerste klap een daalder waard is, kunnen we voor het tweede onderdeel op zondag nog wel degelijk het nodige weerwerk verwachten van de nummers twee en drie. De uit Ermelo afkomstige Anniek van Dulst nam vandaag de tweede plek in beslag met Isala‚Äôs Arielle (v. Kosmo van Orchid’s, 73,08%), met vrij kort daarachter Senna Evers en de op dit niveau zo succesvolle Happy Feet (v. Tuschinski, 72,05%).

Op zondag volgt vanaf 8 uur de ontknoping van het Nederland Kampioenschap voor Children.

Klik hier voor de uitslag van de landenproef.