Komend weekend halve finale selectie WK jonge dressuurpaarden

geplaatst in: Nieuws | 0

Eerder waren de vijftien paarden per leeftijdsklasse al bekend die zich via de kwalificatiewedstrijden hadden geplaats voor de halve finale van de selectie KNHS-Sportsfit WK Jonge Dressuurpaarden. Nu zijn ook de paarden bekend die zich door hun prestaties in de Pavo Cup 2016 hebben gekwalificeerd.

Komend weekend zal de halve finale plaatsvinden waarin de combinaties zullen strijden voor de 10 gewilde finaleplaatsen. De KNHS-SportsFit WK selectie Jonge Dressuurpaarden wedstrijden zijn onderdeel van het selectietraject om te komen tot de Nederlandse afvaardiging. Tijdens het NK Dressuur worden de afgevaardigden voor het WK Jonge Dressuurpaarden bepaald dat van 3 tot en met 6 augustus in Ermelo verreden wordt.

Klik hier voor de voorlopige startlijst

Klik hier voor een overzicht van de selectieprocedure

KNHS−SportsFit finale

  • Donderdag 13 juli, NK Dressuur, Ermelo – eerste proef
  • Zaterdag 15 juli, NK Dressuur, Ermelo – tweede proef

De KNHS-SportsFit wedstrijden worden mogelijk gemaakt door Pavo.

© DigiShots – Robin Artz