Junioren: Daphne van Peperstraten ruim bovenaan

geplaatst in: Nieuws | 0
Daphne van Peperstraten – Greenpoint’s Cupido, NK Dressuur 2017 © DigiShots

Sinds vorig jaar oktober rijdt Daphne van Peperstraten bij de junioren, na een zeer succesvolle carrière bij de pony’s. De 17-jarige amazone werd eind februari met haar paard Greenpoint’s Cupido al afgetekend KNHS Indoorkampioen. Na het eerste onderdeel van haar debuut op het outdoorkampioenschap bij de junioren staat het toptalent met afstand op de eerste plaats. “Zó super blij met dit geweldige paard! Heel veel zin om zondag weer onze ‘Yes We Can’ kür te rijden.”

Sem Stiemer, die op het KNHS Indoorkampioenschap 2017 het zilver pakte, staat ook nu voorlopig op de tweede plaats. Chiel van Bedaf en Bond’s Painting scoorden eveneens boven de 70% en bezetten de derde plek in het klassement. Zondagochtend is de ontknoping van het NK Junioren, met de kür op muziek.

Uitslag NK Junioren eerste onderdeel, Roelofsen Horse Trucks Prijs
1) Daphne van Peperstraten met Greenpoint;s Cupido, 75,946%
2) Sem Stiemer met Waldemar, 72,252%
3) Chiel van Bedaf met Bond’s Painting, 70,631%

Bekijk alle uitslagen

Livestream ClipMyHorse