Jong geleerd is oud gedaan; BIXIE starten tijdens NK Dressuur!

geplaatst in: Nieuws | 0

Van 14 t/m 17 juli vindt het NK Dressuur plaats in Ermelo. Ben jij tussen de 6 en 13 jaar oud en is het jouw droom te starten tijdens het NK? Dan komt jouw droom nu echt uit!

Omdat het NK Dressuur met één dag is uitgebreid is er nu meer plaats en tijd voor andere categorieën. Daarom zal er tijdens het NK Dressuur op zaterdagmiddag 16 juli een gezellige Bixie-wedstrijd gehouden worden. Wat een fantastische ervaring is dat, deelnemen aan hét concours waar alle topruiters aanwezig zijn en jij rijdt daar gewoon tussen met je knappe pony!

Laat jouw droom werkelijkheid worden en geef je op voor de Bixie-wedstrijd. Wie weet zien wij jou dan schitteren in de ring tijdens het NK Dressuur!

Inschrijven is mogelijk vanaf maandag 30 mei om 19.00 uur via onze website. Ditzelfde geldt voor de Zware Tour, Young Riders, Junioren, Para-ruiters, U25 en de kadervorming in de klasse Z2 voor de pony’s.

Klik hier om het volledige programma te bekijken.

Toelen M-Sweety-HELV10L13891A