Hotel overnachten NK Dressuur

Hotel ’t Speulderbos Official Partner Hotel NK Dressuur

geplaatst in: Nieuws | 0

Het NK Dressuur is een overeenkomst aangegaan met hotelketen Bilderberg. Hotel ’t Speulderbos, gelegen nabij het NK-terrein, is vanaf vandaag Official Partner Hotel van het NK Dressuur in Ermelo. De organisatie van het hotel is enorm enthousiast over de nieuwe aanpak van het evenement en wil graag meedenken om het dressuur-evenement tot een zo groot mogelijk succes te maken.

Hotel ‘t Speulderbos ligt midden in de weldadige natuur van de Veluwe en combineert luxe en charme in een rustige omgeving. ‘t Speulderbos beschikt over diverse comfortabele kamertypes. Het is mogelijk om een frisse duik te nemen in het overdekte zwembad. Het restaurant verrast haar gasten graag met lokale specialiteiten en het Grand Café serveert smaakvolle tapasgerechten. Daarnaast zorgen de 102 luxueuze en ruime hotelkamers voor een heerlijke nachtrust.

Boek uw overnachting hier.