Horse, Health and Innovation dag tijdens NK Dressuur Gelderland 2017

geplaatst in: Nieuws | 0

Over een kleine 3 weken vindt het NK Dressuur Gelderland plaats op het KNHS Centrum in Ermelo (14-16 juli 2017). Nieuw dit jaar is dat op vrijdag 14 juli een Horse, Health and Innovation dag plaatsvindt, die gratis toegankelijk is voor de bezoekers van het NK.

“Samen met de KNHS hebben we een educatief en interessant programma opgezet, waarbij er vanuit diverse hoeken presentaties en clinics gegeven worden over het welzijn, de gezondheid en de ontwikkeling van onze paarden. Het zijn interessante en leerzame clinics die voor een groot publiek makkelijk te volgen zijn. Voor de bezoekers aan het NK Dressuur Gelderland zijn deze clinics gratis te bezoeken. Iedereen is van harte welkom op deze dag waarbij sport en wetenschap zijn samengebracht”, aldus Semira Noman van het NK Dressuur.

Onderstaande bedrijven verzorgen deze dag een lezing/clinic:

  • Horsefood The Best Paardenvoeders
  • Equistic Saddleclip
  • Laser Therapie Ninge Huijser
  • Gepaard met een Lach, Roos Dyson
  • Biomechanica van het dressuurpaard door Morgan Lashley
  • JWB Horse Performance

Klik hier voor het volledige programma.

Toegangskaarten voor het NK Dressuur Gelderland kosten op vrijdag 14 juli 8,- euro en geven toegang tot de tribunes van het NK en de tribune in de Amaliahal waar de Horse, Health and Innovation dag zal plaatsvinden.

Klik hier om je tickets te bestellen.

Horse Health Innovation
Horse, Health and Innovation 2017 zal plaatsvinden in de Amaliahal, gelegen op het terrein van het NK Dressuur Ermelo.