Het NK Dressuur 2021 zit er op

geplaatst in: Nieuws | 0

Het NK Dressuur 2021 zit er op. Een bijzondere editie met prachtige kampioenen, maar helaas zonder publiek. Dat volgde de verrichtingen van het Nederlands Kampioenschap thuis via de livestream en zagen Edward Gal zijn twaalfde titel veroveren. Dit keer met GLOCKโ€™s Total U.S. (Foto: Digishots)

In haar laatste jaar bij de U-25 pakte Jasmien de Koeyer het goud met Esperanza. Marten Luiten kwam, zag en overwon bij de Young Riders met de merrie Fynona. Bij de junioren was er een spannende strijd die Evi van Rooij voor zich besliste met Don Tango B. Bij de Children was Kyra Jonkers oppermachtig met Eyecatcher. Zaterdag won Rixt van der Horst haar eerste (!) nationale titel bij de Para-dressuur

De organisatie V2 Facility feliciteert alle medaille-winnaars, dankt haar sponsoren, de medewerkers, juryleden en iedereen die het NK Dressuur 2021 mogelijk heeft gemaakt. We kijken uit naar volgend jaar.