Glock sponsor van NK Dressuur

geplaatst in: Nieuws | 0

Glock, de sponsor van Edward Gal en Hans Peter Minderhoud zet haar sponsorcontract met het NK Dressuur dit jaar voort. Glock heeft getekend voor een partnership van een jaar. Glock is hiermee een van de hoofdsponsoren van het NK samen met Roelofsen, Donadeo, Eisma en Kingsley.

De beide ruiters die door Glock worden gesponsord zullen uiteraard deelnemen aan het NK Dressuur. Edward Gal zal met Glock’s Voice en Glock’s Undercover N.O.P. aan de start verschijnen bij de Zware Tour op 15 juli en Hans Peter Minderhoud met Glock’s Johnson TN N.O.P.

Naast de door Glock gesponsorde ruiters doen meerdere paradepaardjes van Nederland mee, zoals Adelinde Cornelissen met Jerich Parzival en Emmelie Scholtens met Apache. Daarnaast is het NK de laatste selectiemogelijkheid voor Rio de Janeiro, dus ruiters en paarden zullen hun beste beentje voor zetten! Het was daarom geen moeilijke beslissing voor Glock om haar sponsorschap voort te zetten: bij een wedstrijd van zo’n niveau moet je er gewoon bij zijn!

Wil jij bij deze spannende strijd aanwezig zijn? Bestel dan hier je kaarten!

 

Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014 - Normandy, France.