Gezellig promodorp op NK Dressuur

geplaatst in: Nieuws | 0

Het NK Dressuur in Ermelo komt steeds dichterbij. Dit weekend is het al zover! Alle standhouders maken zich klaar om zich spetterend te presenteren in het promodorp op het KNHS-centrum.

Naast hoofdsponsoren Kingsley, Donadeo en Roelofsen hebben verschillende bedrijven een plekje weten te bemachtigen in het promodorp. Zo zijn bijvoorbeeld Mr Ed, Equitrent, Marli Hommel, Heritage, Botaboots, Subli, Gassan, Horse & Country TV, Preza Poorten en Superstore Ruitershop dit jaar met een stand aanwezig op het NK Dressuur. Kortom: voor ieder wat wils!

Tal van grote namen hebben zich voor het evenement ingeschreven. De strijd zal dit jaar spannender dan ooit zijn omdat er niet alleen gestreden gaat worden om de titel Nederlands Kampioen, maar ook om een teamplaats voor het EK in Aken volgende maand. Máár niet alleen de deelnemers maken het NK tot een betere editie dan ooit. Ook de standhouders dragen hier hun steentje aan bij.

Nieuwsgierig welke stands je allemaal kunt gaan bezoeken? Klik hier!