Finalisten NK Dressuur Gelderland schenken straks Constantin Vascorino

geplaatst in: Nieuws | 0

Het NK Dressuur Gelderland is blij om te kunnen vermelden dat een nieuwe sponsor zich heeft gemeld. Dit keer gaat het om het wijnmerk Constantin Vascorino. De nummers 1, 2 en 3 van de finales zullen een fles Valencian Orange uitgereikt krijgen. Daarnaast zullen zij ook het welkomstdrankje van de BBQ, die mede mogelijk gemaakt wordt door Catering Culinair, verzorgen.

Winnaars

De nummers 1, 2 en 3 zullen tijdens de prijsuitreiking de prachtige flessen Valencian Orange uitgereikt krijgen. Het zal dus gaan om de rubrieken die op zaterdag en zondag gereden worden:

  • Provincie Gelderland Finale Para Dressuur Grade 2 & 3 Kür op Muziek
  • Finale Dressuur Magazine ZZ-Zwaar Kür op Muziek
  • Finale Provincie Gelderland Lichte Tour Kür op Muziek
  • Finale Roelofsen Horse Trucks Junioren Kür op Muziek
  • Finale V2 Facility Young Riders Kür op Muziek
  • Finale NAF Five Star Superflex U25 Kür op Muziek
  • Finale Kingsley Kür op Muziek

Welkomst BBQ

Om het NK Dressuur Gelderland een goede en gezellige start te kunnen geven wordt op de vrijdagavond een welkomst BBQ georganiseerd. Deze BBQ wordt mede mogelijk gemaakt door de cateraar van het evenement: Catering Culinair. Bij binnenkomst zal iedereen een welkomstdrankje ontvangen, deze wordt u aangeboden Constantin Vascorino.

Constantin  Vascorino

Prachtige kleurrijke flessen met de afbeelding van het Spaanse paard, daaraan kun je de nieuwe trendy wijn aan herkennen. Het Spaanse paard is als het traditionele startpunt gebruikt en vervolgens tot leven gebracht in een kleurrijk thema. Constantin Vascorino is verkrijgbaar in zeven verrassende en verfrissende smaken.