Enerverende eerste dag

geplaatst in: Nieuws | 0
NK Dressuur 2018
© DigiShots
Vandaag is in Ermelo de eerste dag van het NK Dressuur Gelderland afgewerkt. Nadat eerder al het programma was aangepast vanwege de extreme weersomstandigheden, werd aan het einde van de middag besloten om de Grand Prix die vanavond op het programma stond te verplaatsen naar morgen.

Vanmorgen in alle vroegte begonnen de Junioren en Young Riders aan hun kampioenschap. Bij de Junioren ging de winst naar torenhoge favoriete en Europees kampioene Daphne van Peperstraten met haar Greenpoint’s Cupido. Bij de Young Riders ging de zege naar Thalia Rockx met Verdi de la Fazenda. Rockx reed ook naar een tweede plaats bij de Junioren.

Ook voor de paradressuur is vandaag het eerste onderdeel van het kampioenschap verreden. Hier ging de winst naar Sanne Voets met Demantur N.O.P..
In de Lichte Tour kwam Kirsten Brouwer met Sultan des Paluds als beste uit de bus.

Vrijdagavond wordt de eerste proef van het ZZ-Zwaar in de Amaliahal verreden. Daar is de temperatuur veel lager, de wedstrijd binnen wordt in beeld gebracht door ClipMyHorse.

Het aangepaste programma van de zaterdag staat op deze website.

Kaartjes van de vrijdag zijn ook op zaterdag geldig.

Foto Daphne van Peperstraten en Greenpoint’s Cupido door DigiShots