Eerbetoon: Wim Ernes Memorial

geplaatst in: Nieuws | 0

Tijdens de afgelopen editie van het Nederlands Kampioenschap Dressuur werd de Wim Ernes Memorial in het leven geroepen door de organisatie V2 Facility. Dit jaar wordt op zondag 29 juli de Memorial voor de tweede keer uitgereikt aan een bijzonder persoon in de hippische sport, die net als Wim samenwerking, harmonie, verbinding en het delen van kennis hoog in het vaandel heeft staan.

De eerste Memorial werd door Maud Ernes, de dochter van Wim, overhandigt aan Chris Haazen. Over Haazen vertelt de verkiezingscommissie:  “Deze persoon draagt zijn grote kennis in de dressuur niet alleen uit in de reguliere sport, maar zet zich al jarenlang in voor het trainen en begeleiden van grote namen in de paradressuur. Chris heeft zich als dressuurtrainer aan de zijde van zijn vrouw Jeannette Haazen het afgelopen jaar bijzonder gemanifesteerd, want deze amazone knokte zich onder zijn deskundige leiding, na jarenlange afwezigheid weer terug naar het hoogste niveau: het Nederlandse kader!”

Copyright: Digishots