Dressuur Team Challenge binnen 10 minuten volgeboekt

geplaatst in: Nieuws | 0

Het initiatief van NK Dressuur-organisator V2 Facility en Triple V om een Dressuur Team Challenge in het leven te roepen tijdens NK Dressuur blijkt zeer goed te zijn ontvangen. Binnen 10 minuten was de rubriek volledig volgeboekt. De Triple V Dressuur Team Challenge zal een team-prestatie worden. Met 3 combinaties in de klasse Z, ZZ en/of ZZ-Licht wordt een dressuurproef verreden in de mooie entourage van het NK Dressuur. Per team mag ook een pony deelnemen, waardoor ook aan de jeugd wordt gedacht. De punten worden bijeen genomen en hieruit wordt het klassement opgemaakt. De teamspirit in de paardensport, die de afgelopen tijd resulteerde in winst bij het Nederlands dressuur- én springteam, zal nu ook aan de basis staan van deze Team Challenge. Samen strijden tot een topprestatie, Triple V Dressuur Team Challenge staat hiervoor garant.