Deelnemers KNHS Kampioenschappen ZZ-Zwaar en Lichte Tour bekend

geplaatst in: Nieuws | 0

Na drie selectiewedstrijden zijn de beste 20 ZZ Zwaar- en 24 Lichte Tour combinaties bekend. Deze ruiters- en amazones hebben zich gekwalificeerd voor de KNHS Kampioenschappen die worden verreden tijdens het NK Dressuur van 17 tot en met 19 juli in Ermelo.

In het ZZ Zwaar verzamelden Emmelie Scholtens met Dorado, Diederik van Silfhout met Cupido en Rosalinde Heck met Chattanooga de meeste punten. In de Lichte Tour zijn Marlies van Baalen met Dion Johnson, Petra van Esch met Fido Dido en Geert-Jan Raateland met Crespo DRH de koplopers. In Ermelo begint iedereen weer met een schone lei.

Eindstand Subtop selectiewedstrijden outdoor 2015

Bekijk het volledige programma van het NK hier

Bestel je kaarten nu hier

Met KNHS-ledenkorting naar het NK Dressuur!