De kop is er af, Rixt van der Horst wint eerste onderdeel

geplaatst in: Nieuws | 0

Het NK Dressuur is gistermiddag begonnen met de Para Dressuur. Het eerste onderdeel van dit NK is gewonnen door Rixt van der Horst met Findsley N.O.P. Daarmee deed de routinier goede zaken in de observatie voor de Paralympische Spelen in augustus in Tokio.

Frank Hosmar eindigde als tweede voor Maud de Reu.

De kleine finale op zaterdagochtend is gewonnen door Sanne Voets met Demantur RS2 N.O.P., die in het eerste onderdeel op een teleurstellende 13e plaats eindigde. Met een percentage van ruim 79 procent stelde de amazone, regelend Paralympisch kampioene, orde op zaken.

Klik hier voor de uitslagen

Rixt van der Horst – Findsley N.O.P.
NK Dressuur 2021
ยฉ DigiShots

Foto: Rixt van der Horst met Findsley N.O.P. (www.digishots.nl)