Bo Oudhof aan kop na eerste onderdeel NK Junioren

geplaatst in: Nieuws | 0

Het NK Dressuur werd vanmorgen onder stralende weersomstandigheden afgetrapt door de Junioren. Na het eerste onderdeel gaat Bo Oudhof met Colt Sollenburg aan de leiding met een score van 69.243%. Met 68.378% staat Esmee Donkers met Chaina voorlopig op plaats twee, gevolgd door Veronique van der Panne met Esprit (67.973%). Vanmiddag vanaf 14.15 uur rijden de twaalf beste Juniorencombinaties de beslissende Kür op muziek, waarna bekend is wie de nieuwe Nederlands kampioen is. Op dit moment zijn de Young Riders bezig aan hun eerste NK-proef. Hun afsluitende Kür staat voor vanavond (vanaf 17.45 uur) op het programma.

Bekijk de livestream

Bo Oudhof - Colt Sollenburg Nederlands Kampioenschap 2016 © DigiShots
Bo Oudhof – Colt Sollenburg
Nederlands Kampioenschap Junioren 2016
© DigiShots