Acht zevenjarigen naar finale KNHS-Pavo WK-selectie

geplaatst in: Nieuws | 0

Jazz-nazaat Elysias, met Karen Nijvelt in het zadel, behaalde vanmiddag in de halve finale KNHS-Pavo WK-selectie voor 7-jarige dressuurpaarden de hoogste score: 79. Deze leeftijdsrubriek, die dit jaar voor het eerst wordt verreden op het komende WK, kende een wat kleiner deelnemersveld dan de andere leeftijdsrubrieken. Van de negen gestarte paarden mogen er zaterdag acht terugkomen in de finale. Normaal gesproken zijn er, net als bij de andere leeftijden, tien finaleplekken beschikbaar. De finale selectie is echter alleen bedoeld is voor paarden die ingeschreven zijn bij Nederlandse stamboeken die zijn aangesloten bij het WBFSH. Dat geldt niet voor het Friesch Paarden-Stamboek waarbij Djorn van de Demrostables, gereden door Marc-Peter Spahn, is ingeschreven. Deze combinatie mag dus niet van start in de finale selectie zaterdag.

Uitslag halve finale KNHS-Pavo WK-selectie 7-jarigen:

  1. Elysias (v. Jazz), Karen Nijvelt, 79.000
  2. Equirelle W (v. Florett As), Kyra Klinkers, 76.462
  3. Electra (v. Jazz), Lynne Maas, 74.090
  4. Eddieni (v. Johnson), Augusti Elias, 72.964
  5. Ebony (v. Painted Black), Vai Bruntink, 72.498
  6. Eastpoint (v. Westpoint), Lynne Maas, 72.121
  7. Estupendo (v. Ziesto), Wilma Wernsen, 72.049
  8. Djorn van de Demro Stables (v. Jorn 430), Marc-Peter Spahn, 71.916 (niet naar finale)
  9. Enton (v. Wynton), Esmee van Gijtenbeek, 69.344
Karen Nijvelt - Elysias WK Selectie Ermelo 2016 © DigiShots
Karen Nijvelt – Elysias
WK-Selectie Ermelo 2016
© DigiShots